Den s lesníkem

Naše společnost společně s Nadací dřevo pro život, městem Dobříš a Vodohospodářskou společností Dobříš připravila pro děti projekt "Den s lesníkem", který má za cíl seznámit děti s životem lidí a jejich těžkou prácí v lese. Tato akce se uskutečnila koncem září na polesí Svatá Anna na Dobříši a koncem října na polesí Vlastec na Zbirožsku. Děti se dozvěděly spoustu zajímavých informací o lese, jak vůbec les vzniká, jaká zvířata v něm žijí. Samy si vyzkoušely, co musí lesník či těžař v lese dělat a pod vedením našich truhlářů sestavily lavičky z palisád, které si následně mohly odvézt do školy.  


STIHL TIMBERSPORT Plzeň 2015

První říjnovou neděli se v Plzni na náměstí Republiky konalo mistrovství republiky sportovních dřevorubců. Jako správce největšího soukromého lesního majetku u toho naše společnost nemohla chybět. Nejen že jsme byli jedním z hlavních partnerů, ale měli jsme i své želízko v ohni - Karla Diviše, který skončil na pěkném 6. místě. Prezentaci firmy podpořili také naši truhláři, kteří předvedli návštěvníkům výrobky z palisád a rybáři z prodejny na Dobříši, kteří zde prezentovali nabídku kapřích hranolek a uzených ryb. Došlo i na nabídku palivového dřeva z manipulačního skladu v Holoubkově. 


XV. Dobříš St. Wenceslavs festival

Tradiční Svatováclavská slavnost se uskutečnila 12. září 2015 na zámku Dobříš. Pro návštěvníky byl připravený bohatý kulturní program, náměstí plné stánků s dobrotami a dětský program ve francouzském parku. 


Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton 2015 

V dubnu jsme se zúčastnili mediálně zajímavé akce "Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton". Naší firmu zde reprezentovali zejména pracovníci manipulačního skladu a firmy Meco-Drev s jejich výrobky z palisád. Návštěvníky zaujal též stánek našich rybářů s nabídkou kapřích hranolků a grilovaných sivenů.


Our Forest Lodges


Testreveal

df gfdg dfg dfg dfg dfg dfg

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×