Vedoucí střediska: Ing. Václav Plešmíd
Adresa: Švabínská 279, 338 08 Zbiroh 

Telefon: +420 371 794 531 - 2 

Mobil: +420 725 095 355

Pro účely přepravy a manipulace se dřevem disponujeme moderním vozovým parkem a manipulační technikou. Jedná se o čtyři odvozní soupravy značek TATRA, Man, VOLVO a SCANIA. Všechny jsou vybaveny hydraulickou rukou značky Epsilon a návěsy značky Doll a jsou určeny k přepravě krátkých sortimentů od 2 m až po sortimenty vyráběných v celých délkách.

Zabezpečujeme dopravu dřeva z odvozního místa na vlastní sklad v Holoubkově a zároveň i na sklady našich odběratelů. Zajišťujeme práce i pro jiné zájemce o přepravu dřevní hmoty.

Do našeho vozového parku dále patří Tatra T815 s hydraulickou rukou umístěnou za kabinou určená pro odvoz rovnaných sortimentů od 1m a nákladní automobil Tatra 815 se sklápěcí korbou, který je využíván zejména k opravám lesních cest v majetku naší firmy, slouží také k odvozu sypkého a ostatního materiálu a zároveň je možno si toto vozidlo po dohodě objednat i na smluvní dopravu.


nike fashion

Testreveal

df gfdg dfg dfg dfg dfg dfg

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×