• NOVÁ VIDEA

  Jak to chodí v lese, Cena města Dobříše

  V sobotu 23.9. 2017 obdržel pan Jerome Colloredo-Mannsfeld a jeho manželka paní Livie z rukoku starosty Dobříše pana Mgr. Stanislava Vacka cenu města Dobříše za mimořádný přínos k rozvoji města Dobříše a jeho okolí. Moc gratulujeme!

  SLEDUJTE ZDE >
 • PODZIMNÍ VÝLOVY 2017

  Plán podzimních výlovů 2017

  VÍCE ZDE >
2016 - 2/2020 probíhá realizace projektu: Zámek Dobříš - Revitalizace zámecké oranžérie a Francouzského parku, který je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu bude celková revitalizace zámecké oranžérie a obnova iluzivní malby, restaurování 4 soch, obnova Francouzského parku a digitalizace památky.

Logo Colloredo Mannsfeld

Historie rodu Colloredo-Mannsfeld

Rod knížat a hrabat Colloredo-Mannsfeld patří už několik století k nejvznešenějším aristokratickým rodinám v zemi. Původně durynský, podle jiných autorů švábský, rod Colloredů se vynořil z anonymity dějin už na počátku 11. století. Na počátku 13. století se rod rozštěpil do několika větví. Vedle hraběcí větve Colloredů, markýzů di Santa Sofia e Recanati, žijících v Itálii, větve hrabat Mels-Colloredo, žijících v Itálii a Rakousku, se až do našich dob udržela i větev Colloredo-Waldsee. Německý rod Mannsfeldů má údajně počátek už v polovině 10. století.

VIDEO: Colloredo-Mannsfeld - příroda s rodokmenemTestreveal

df gfdg dfg dfg dfg dfg dfg

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×